Finansiële Bestuursdienste
Financial Management Services
TUIS DIENSTE PERSONEEL SAICA & SAIPA KLERKSKAP



Sleutelpersoneel / Key personnel


Willem Steinberg GR(SA) RA

Belasting
willem@sberg.co.za


Leonie Kotze GR(SA)

Kleinsake ondernemings
leonie@sberg.co.za


Gideon Botha GR(SA) RA

Oudit
gideon@sberg.co.za


Joseph van der Merwe GR(SA)

Oudit
joseph@sberg.co.za


Daleen Botha GR(SA)

Administrasie
daleen@sberg.co.za


Lizette Vosloo AGA(SA)

Oudit
lizette@sberg.co.za



Bestuurders


Nicolet Lessing GR(SA)

Oudit
nicolet@sberg.co.za


Zandre Smit

Oudit
zandre@sberg.co.za


Ettiene Grobler

Kleinsake ondernemings
ettiene@sberg.co.za


Jana Lessing

Kleinsake ondernemings
jana@sberg.co.za


Edna Nel

Belasting
edna@sberg.co.za


Elzabe Boonzaaier

Sekretarieël
elzabe@sberg.co.za










Kontak ons gerus om jou portefeulje van finansiële behoeftes te bespreek
Nelspruit
Liebenbergstraat 6, Nelspruit, 1200
T: 013 752 2080
E: admin@sberg.co.za
Malelane
Posbus, Malelane, 1320
T: 013 790 0375
E: admin@sberg.co.za